Ve čtvrtek 25. ledna 2024 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v angličtině v kategorii KATEGORIE SOŠ určené žákům 1. až 3. ročníků středních škol. 17 účastníků poměřilo svoje síly v poslechu a samostatném ústním projevu na vylosované téma.
Nasazení bylo obrovské a soutěžící potvrdili kvalitní znalosti anglického jazyka. Porota tak měla nelehkou úlohu- porovnat jejich výkony a vybrat ty, kteří půjdou reprezentovat naši školu. A jak to dopadlo?

1. místo Kysela David (TZ1)
  2. místo Semerád Jan (MZT2)
  3. místo Buchl Matyáš (KA3A)

Congratulations!

David Kysela a Jan Semerád, kteří získali nejvyšší bodové hodnocení, postupují do okresního kola. Good luck!

Všem soutěžícím blahopřejeme k výborným výkonům děkujeme za účast. Přejeme jim do dalších let studia angličtiny mnoho skvělých zážitků a hlavně odhodlání se nevzdat a vždy mít chuť učit se něčemu novému.

Poděkování patří rovněž přípravnému týmu a porotě, která odvedla vynikající práci.

Jana Jílková