Velmi rádi jsme se podíleli na projektu „Terasa ožívá“ Základní školy T.G. Masaryka v Kutná Hoře. Naši žáci 2. a 3. ročníku oboru truhlář pod vedením UOV p. Tomášem Kadlecem zajistili výrobu a samotnou instalaci 5 ks vyvýšených záhonů z masivního dřeva, které následně žáci ZŠ T.G.Masaryka osadili sazeničkami různé zeleniny. Naši žáci pomohli se sestavením a umístěním volně stojících markýz v prostoru terasy školy ZŠ T.G.Masaryka. Tato terasa nyní nabízí velmi atraktivní prostory pro výuku a relaxaci žáků a pedagogů. Oceňujeme vzájemnou spolupráci žáků naší školy a také žáků ze ZŠ T.G. Masaryka, která byla pro obě strany smysluplná, a navíc se nesla ve velmi příjemné atmosféře všech zúčastněných.

Děkujeme za důvěru paní zástupkyni ze ZŠ T.G.M. v KH paní Mgr. Daně Mrňákové a moc se těšíme na další společné projekty.