Dne 9. října 2024 se v Seifertových sadech konal den otevřených dveří, který přilákal zájemce o studium. Návštěvníci měli jedinečnou příležitost získat podrobné informace o studijních oborech veřejnosprávní činnost a sociální činnost.

Během dne otevřených dveří mohli zájemci hovořit nejen s učiteli, ale také se samotnými žáky, kteří ochotně sdíleli své zkušenosti a odpovídali na otázky. Tento přístup umožnil návštěvníkům získat autentický pohled na studium a život ve škole.

Jedním z hlavních lákadel byla prohlídka specializovaných učeben, které jsou vybaveny pro výuku jazyků a informatiky. Zájemci si také mohli prohlédnout běžnou kmenovou učebnu, kde se odehrává většina výuky.

Návštěvníci měli možnost vstoupit do probíhajících hodin a nasát atmosféru běžné vyučovací hodiny. Tento zážitek jim umožnil lépe pochopit klima školy a prohlédnout si nejen budovu, ale i celkové prostředí, ve kterém se studenti pohybují.

Den otevřených dveří v Seifertových sadech byl skvělou příležitostí pro všechny zájemce o studium, aby se seznámili s nabízenými obory a získali cenné informace přímo od těch, kteří školu dobře znají.