TitlistDne 18. 9. 2019 proběhla akce Hry bez hranic, kterou pořádalo občanské sdružení Dítě a kůň v Miskovicích u Kutné Hory.

Akce byla zaměřena na sportovní soutěž pro handicapované klienty. V organizaci pomáhaly studentky třídy 2. S, které si vyzkoušely pomoc klientům s handicapem v organizování volnočasových aktivit sociálních služeb.
Organizace Dítě a kůň je od 1. 9. 2019 sociálním partnerem oboru Sociální činnost v naší škole.
Občanské sdružení Dítě a kůň vzniklo v roce 1994 s posláním uvést v život myšlenku kvalitní hipoterapie pro handicapované děti a jezdeckého sportu pro děti zdravé. Budované hipocentrum v Miskovicích u Kutné Hory je koncipováno jako integrované dle zahraničních vzorů a zastřešuje programy humanitní, sportovní, ekologické.