sady3zimaDne 8. 2. 2020 proběhl den otevřených dveří ve vzdělávací budově v Seifertových sadech, kde probíhá výuka maturitních oborů sociální činnost, veřejná správa a podnikání.

Zájemci o studium těchto maturitních oborů si mohli prohlédnout budovu školy, zejména velmi dobře vybavenou studovnu, která slouží k praktickému procvičování oboru sociální činnost, dále i učebny pro vzdělávání všeobecně vzdělávacích předmětů a počítačové učebny. Zájemci se dozvěděli i mnoho informací o maturitních oborech čtyřletého denního studia pracovník v sociálních službách, pracovník v státní správě a samosprávě a pracovník v podnikatelské sféře. Příchozí se také seznámili s aktivitami školy, jakými jsou adaptační a lyžařské kurzy, zahraniční stáže, účast na různých soutěžích a spolupráce se sociálními partnery.