9. 11. 23 vzdělávací budova Seifertovy sady.

Dnes se se studenty čtvrtých ročníků přišla o své zážitky z dlouhodobé stáže v Irsku podělit naše bývalá žákyně oboru sociální činnost Kateřina Frydrychová. Stáž absolvovala v roce  2022 v irském Mallow.

Předala žákům svoje veskrze pozitivní zkušenosti a poznatky z tříměsíční pracovní stáže a přispěla tak značnou měrou k motivaci dalších zájemců o tento typ pobytu.

Kateřina zodpověděla řadu dotazů, které se týkaly praktických záležitostí a přiblížila žákům velmi zblízka průběh stáže.

Věříme, že budou její příklad následovat další adepti a využijí tak jedinečnou příležitost, kterou skýtá projekt naší školy Erasmus+, jehož posláním je rozvoj sociálního potenciálu mladých lidí, posilování jejich sebevědomí a jejich schopnosti zapojit se aktivně do života v rámci celé Evropy.

L.L.