Dne 19. září 2024 navštívili naši žáci, konkrétně třídy Ze2, Ze3, MzT3 a Me4, prestižní stavební veletrh FOR ARCH v PVA EXPO Praha.

Na veletrhu měli žáci možnost seznámit se s nejnovějšími trendy a technologiemi ve stavebnictví. Viděli inovativní stavební materiály, moderní stavební stroje a nástroje, a také se setkali s odborníky z oboru, kteří jim poskytli cenné informace a rady.

Veletrh se věnoval širokému spektru stavebních oblastí, takže si na své přišli všichni žáci. Zedníci, truhláři i žáci z oboru elektro měli možnost vidět a vyzkoušet si technologie a materiály relevantní pro jejich obory.

Návštěva veletrhu FOR ARCH byla pro naše žáky velmi přínosná a inspirativní. Získali nové znalosti a zkušenosti, které jim pomohou v jejich dalším studiu a profesním rozvoji. Děkujeme všem organizátorům a vystavovatelům za jejich čas a ochotu sdílet své know-how.