Dne 18.1.2019 nás v kadeřnickém salonu navštívila školitelka z Paul Mitchell Nina Krajčo, byl to pro nás opět skvělý pracovní den. Stoprocentně to nebyla poslední  Niny návštěva.

Něco málo o Nině z článku Paul Mitchell.

Nina Krajčo
Těžko hledat kadeřnickou oblast, ve které by Nina nepatřila k absolutní špičce. Kadeřník roku v pánské kategorii, členka mezinárodního týmu Fashion week, vyhledávaný a ceněný hairstylista pro kampaně a reklamy nejrenomovanějších firem a fashion magazínů v České republice i v zahraničí, technolog, školitel s 13 letou mezinárodní praxí a v neposlední řadě také obdivovaný komerční kadeřník pečující o své klienty v pražském RED salonu – tím vším je Nina. Unikátní kombinace nabytých zkušeností a neutuchající zápal pro vlasy dělá z jejich seminářů výjimečný profesionální zážitek.