Žáci prvního ročníku učebního oboru Elektrikář se v rámci výuky zúčastnili dne 28. června 2022 exkurze v společnosti KOPOS Kolín a.s., která patří mezi tradiční české elektroinstalační podniky, jenž řadu desetiletí úspěšně působí nejen na českém trhu. Společnost se zabývá výrobou elektroinstalačního materiálu, s kterým se naši učni seznámí při praktické výuce a v budoucnu i při svém povolání. Na této exkurzi se našim žákům podařili úspěšně tři věci, a to seznámení se společností KOPOS a s kompletním sortimentem elektroinstalačního materiálu, který vyrábí, ale také viděli naživo jeho výrobu, kterou si do současné doby nedokázal nikdo z nich vůbec představit.Děkujeme zaměstnancům KOPOS Kolín za profesionálně odvedenou práci a už se těšíme na další takto hodnotné exkurze, které budou v novém školním roce následovat.

Mgr. Roman Zelený