Dne 25.10.2022 jsme prezentovali školu na konferenci „Eduzměna v poločase“ v pražském centru DOX. Cílem bylo představit projekty, které byly podpořeny prostřednictvím Eduzměny v rámci minigrantů. Naše škola realizuje v letošním roce celkem 3.

Dva jsou již ukončené Řemesláček a V řemesle je budoucnost. Poslední jde do finále. Tím je projekt Rozhodni se právně, na kterém spolupracujeme se základními školami v našem okolí. Všechny naše projekty jsou zaměřeny na podporu vzdělávání, řemeslných oborů a službových oborů, které máme v portfoliu školy.

Díky těmto projektům pomáháme našim současným žákům růst a být lepšími a těm, možná budoucím dáváme možnost se správně rozhodnou ve volbě povolání. Řemeslo má budoucnost.

-KP-

Img 20221025 103718 | SOS a SOU KH