Ve sledovaném období (již druhém) leden-červen 2022 (1. období září-prosinec 2021) se zapojilo do doučování žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19 6 pedagogů a 47 žáků naší školy, z toho 35 dívek a 12 chlapců ve věkových skupinách 15-17 let 9 žáků, 18-29 let 38 žáků v předmětech Český jazyk a literatura, Matematika, Anglický jazyk, Pečovatelství a zdravotní nauka, Sociální péče a v odborném výcviku oboru truhlář. Bylo realizováno 628 žákohodin hodin (1 žákohodina = 1 účast 1 žáka na jedné doučovací hodině). Doučovacích hodin se uskutečnilo 112. Finančních prostředků bylo na realizaci poskytnuto dostatečně, a proto tento projekt pokračuje i v následujícím školním období září-prosinec 2022. V tomto období je zapojeno 13 pedagogů a větší počet žáků než v předchozím období. Je to dáno i větším zájmem z řad žáků, ale i jejich zákonných zástupců dohnat to, co zmeškali v období pandemie covid-19.