Pondělí 13. 6. 2022 se stalo nezapomenutelným datem pro úspěšné maturanty ze tříd 4. S a 4. V.

V banketním prostoru bývalého refektáře, vytvořeného podle plánů významného barokního architekta Domenica Orsiho, který projektoval celou Jezuitskou kolej v Kutné Hoře, se v 15 hodin rozezněla slavnostní hudba, za jejíhož zvuku si ti žáci ze závěrečných ročníků, kteří věnovali přípravě na zkoušku dospělosti nejvíce času, úsilí a měli nejpevnější nervy, převzali cenný dokument, završující jejich čtyřletou snahu. Společně s maturitním vysvědčením jim byl předán také europass v angličtině i češtině a pamětní knížka s věnováním. Vyznamenaní ještě dostali poukaz  na nákup knihy nebo profesní pomůcky v oboru. Součástí slavnostní akce byly též emotivní projevy pana ředitele, třídních učitelek a žáků z obou tříd. Nechybělo ani poděkování učitelům v podobě nádherných růží a spoustu slz dojetí od přítomných rodičů a prarodičů, kteří byli nesmírně pyšní na své potomky.

Všem absolventům přejeme do života hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů a jejich spolužákům,  kteří ještě musí přijít v září, hodně štěstí u opravných termínů maturit.