Dne 1.6.2023 proběhlo slavnostní předání maturitních vysvědčení úspěšným absolventům studia oborů Kosmetické služby a Mechanik elektronik. Za přítomnosti rodinných příslušníků úspěšných žáků, zástupců pedagogů a vedení školy zhodnotil pozitivně ředitel školy Ing. Josef Vavřinec celý průběh a výsledky maturit, popřál nyní již bývalým žákům hodně úspěchů v jejich životě. Třídní učitel Mgr. Ladislav Exner poděkoval všem žákům za jejich přístup ke studiu a předal jim maturitní vysvědčení. Ti žáci, kteří maturovali s vyznamenáním obdrželi od školy poukázku na nákup pomůcek pro svůj obor.

Krásné slunné počasí s výhledem na historickou část města, podtrhlo radostnou atmosféru slavnostního odpoledne v naší škole. Studijní léta skončila a začíná dospělý život. Hodně štěstí.