Ve dnech 22.–23. června 2026 se třída 2.V vydala na dvoudenní třídní výlet do Zbraslavic. Cílem výletu bylo užít si závěr školního roku mimo školní lavice a posílit třídní kolektiv.

Ubytovali jsme se v budově bývalé staré školy, která prošla rekonstrukcí – původní školní třídy byly přeměněny na pokoje ve venkovském stylu. Většinu času jsme ale trávili venku. Koupali jsme se ve Starém rybníce a hráli různé hry. Večer jsme se sešli u táborového ohně, kde nechyběla dobrá nálada a společné povídání.

Výlet se vydařil a všichni si odvezli spoustu hezkých vzpomínek na společně strávený čas.