Velkým úspěchem naší studentky Veroniky Linhartové ze třídy 4.V byl postup do krajského kola Ekonomické olympiády.  Tato akce se konala 9. 2. 2023 na půdě Fakulty ekonomicko – správní Univerzity Pardubice.

Do školního kola Ekonomické olympiády bylo zapojeno 30 800 studentů z 503 škol z celé republiky a do krajského kola postoupilo 1 270  studentů – mezi  nimi i Veronika!
Součástí programu byl nejen test, ale i beseda na aktuální ekonomické téma „Inflace“ s doc. Ing. Janem Černohorským, PhD.Věřím, že zkušenost a znalosti získané nad rámec školního učiva, pomohou Veronice otevřít dveře ke studiu na vybrané vysoké škole.

V dalším školním roce se opět zapojíme do této akce, která pomáha  mladým lidem lépe pochopit současné změny v ekonomice.

Gratulujeme.

Ing. Věra Portová