V rámci projektu Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje registrační číslo projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017862 škola obdržela 15 sad úplně nového kompletního vybavení pro žáky budoucích 1. ročníku oboru truhlář. Toto všechno jsme si pro vás připravili a těšíme se na vás.

To žáci druhého ročníku učebního oboru truhlář už právě dokončují šatní skříňky, které si sami navrhli a vyrobili na CNC vrtacím, drážkovacím a frézovacím centru. Dělají je pro sebe, tak se snaží, aby se dílo co nejlépe podařilo. Na naší škole neplatí ono známé pořekadlo, že kovářovic kobyla chodí bosa. Každý správný řemeslník se má čím především doma pochlubit. A že se jim dílo daří, se určitě přijďte přesvědčit o dnu otevřených dveří, který na naší škole proběhne 12. února 2022. Ve špičkově zařízené dílně pod dohleden výborných učitelů to jde totiž samo. A my Vám to všem rádi ukážeme.